Baba-Mama klub a Belvárosi Plébánián:

2021 tavaszán a közösségünkbe tartozó kisgyermekes anyukákkal újra elindítottuk a Baba – Mama Klubot a Belvárosi Plébánián. Védőszentünknek Szent Ágoston édesanyját, Szent Mónikát választottuk, aki a férjes asszonyok és anyák védőszentje. Kéthetente csütörtökönként 9:30-kor találkozunk a gyerekek számára kialakított játszószobában, a misekuckóban. Fontos volt számunkra, hogy megismerjük egymást és keresztény értékrendet képviselő közösségé váljunk.

A 0-3 éves korú gyermekeink számára ezek az alkalmak biztosítják az első gyermektársaságot, családon kívüli élményt. Közösséghez szoknak, hozzásegítve őket a fejlődéshez, szocializálódáshoz. Mondókázunk, énekelünk, vidám ölbeli játékokat játszunk. Az együttes játék, beszélgetés, tapasztalatcsere fontos a gyerekek és anyukák számára egyaránt, minőségi időt töltve a közösségben. Közösségünket István atya is szeretettel látogatja. Délelőttjeinket imával zárjuk, Isten áldását kérve gyermekeinkre, családunkra, közösségünkre. Továbbra is nagy szeretettel várjuk felekezettől függetlenül a közösségre vágyó kisgyermekes édesanyákat gyermekeikkel.

Érdeklődni, jelentkezni a babamamaszolkat@gmail.com email címen lehet.